Partnerzy

green peas logogreen peas sioryGreen Peas Dwie siostry Aśka i Aga stworzyły sklep , gdzie można również zjeść
zdrowy lunch i napic sie pysznego koktajlu.
W naszej ofercie są produkty eko ale najbardziej stawiamy na lokalne
produkty oraz małe manufaktury produkujące niezwykłe towary.
profiloweOpis działalności: Sklep internetowy ze zdrową żywnością. U nas znajdziesz tylko zdrowe produkty. Transport gratis.

ekokoziolek
Sklepy stacjonarne w Rydułtowach i Rybniku istnieją od 1990 roku. Zostały stworzone z myślą o wszystkich którzy dbają o zdrowie i cenią dobroczynne działanie naturalnych produktów żywnościowych, ziół, leków i kosmetyków.Inspiracją do założenia firmy było moje zainteresowanie ziołolecznictwem naturalnym, peruwiańskim i medycyną dalekiego wschodu, oraz wielokrotne podróże do Indii, Nepalu, Chin oraz Ameryki Południowej.W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki asortyment zdrowych i smacznych produktów spożywczych oraz kosmetyków naturalnych. Są to artykuły najwyższej jakości opatrzone certyfikatami potwierdzającymi ich skład i pochodzenie. Każdy produkt posiadający certyfikat ekologiczny jest na stronie internetowej oznaczony symbolem BIO. Pozostałe produkty, mimo że nie posiadają certyfikatów, są wytwarzane metodami tradycyjnymi, bez użycia polepszaczy i konserwantów.W naszych sklepach stacjonarnych znajdą państwo fachową pomoc wykwalifikowanego personelu (zielarza, dietetyka, farmaceuty, kosmetologa), oraz bogatą ofertę produktów ekologicznych i naturalnych.


 

1234W Pole Na Stole wierzymy, że naturalne produkty są dla każdego!

Jesteśmy młodym, szybko rozwijającym się sklepem internetowym dla wszystkich, którzy tak jak my, uwielbiają naturalne, pełno wartościowe produkty, często od bardzo małych producentów. Jesteśmy pasjonatami naturalnych smaków, dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy od dziś może z nami odkrywać wspaniałe naturalne produkty.

Przyglądamy się uważnie etykietom oferowanych produktów, dając Ci gwarancję, że wszystko co znajdziesz jest naturalne, często ręcznie wyrabiane, a to pozwala na utrzymanie najwyższej jakości i smaku. Dzięki temu znajdziesz u nas wiele produktów, których możesz spróbować już dziś, nie poświęcając wiele czasu na ich szukanie.

Kochamy jeść naturalnie i zdrowo. Dlatego dbamy o to, by produkty, które u nas znajdziesz takie były. Wszystkie produkty sami spróbowaliśmy i jemy na co dzień, co daje Ci gwarancję, że żaden produkt nie znalazł się tu przypadkowo.

Oprócz jedzenia, uwielbiamy sport, dlatego możesz nas spotkać jadących na rowerze, biegnących, na squashu, basenie czy crossfit’cie. Często bywamy na targach z jedzeniem, niekiedy jako wystawcy, bo chcemy by naturalne produkty były dostępne dla każdego!

Dlaczego cały czas czytasz ten tekst, skoro zamiast tego możesz zamawiać już teraz?

Pole Na Stole,
Andrzej