O nas

Naszym celem i ambicją jest dostarczenie Państwu najwyższej jakości produktów, głównie na bazie lnu , które będą powodem Państwa największego zadowolenia z walorów smakowych.

Z szacunku dla naszych klientów, odbiorców i nas samych dbamy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości.

Dlatego:

  • chałwa lniana firmy GJ-Gacjana jest produktem „surowym”, nie poddanym obróbce termicznej, dzięki czemu wszystkie składniki użyte w procesie produkcji zachowują swoje właściwości;
  • nasze produkty wykonujemy ręcznie w dbałości o najwyższą higienę;
  • dbamy o to , aby czas od wytworzenia i zapakowania produktu do momentu trafienia do rąk klienta był jak najkrótszy, aby każdy mógł cieszyć się świeżością, walorami smakowymi, zdrowotnymi i odżywczymi chałwy lnianej GJ-Gacjana.

Surowcem najważniejszym jest siemię lniane. Bez tego cennego ziarna nasz produkt byłby kolejnym produktem na półce ze słodyczami. Jest jednak inaczej.  Udało nam się wykorzystać dziedzictwo kulinarne, znanego od wieków „ polskiego złota” do unikatowego, wyjątkowego produktu, jakim jest chałwa LNIANA w różnych smakach. Produkt został doceniony w konkursie Europa na Widelcu, oraz zdobył wiele innych nagród i wyróżnień.

W roku 2016  „Chałwa lniana”  została doceniona certyfikatem ” Dziedzictwo Kulinarne Dolnego Śląska ” indeks

 

Zapraszamy do grona naszych zadowolonych Klientów.
Zespół GJ-Gacjana.