Chałwa lniana

Z szacunku dla naszych klientów, odbiorców i nas samych dbamy o to, aby nasze produkty były najwyższej jakości. Dlatego:

  • chałwa lniana firmy GJ-Gacjana jest produktem „surowym”, nie poddanym obróbce termicznej, dzięki czemu wszystkie składniki użyte w procesie produkcji zachowują swoje właściwości;
  • nasze produkty wykonujemy ręcznie w dbałości o najwyższą higienę;
  • dbamy o to , aby czas od wytworzenia i zapakowania produktu do momentu trafienia do rąk klienta był jak najkrótszy, aby każdy mógł cieszyć się świeżością, walorami smakowymi, zdrowotnymi i odżywczymi chałwy lnianej GJ- Gacjana.

W zabieganym świecie, kiedy brakuje nam czasu na skontaktowanie z samym sobą sięgamy często po przekąski, które poprawiają nam humor i samopoczucie. Smaczne, ale nie koniecznie zdrowe przekąski.

Chałwa lniana firmy GJ-Gacjana łączy w sobie obie te cechy : smak i zdrowie 🙂 Jest produktem, po który możesz sięgnąć podczas zabieganego dnia, nasycić głód, poprawić sobie samopoczucie delektując się smakiem, mając świadomość, że tym samym wpływasz korzystnie na swój organizm, dostarczając mu kwasów omega3, witamin, flawonoidów.

Trzeba tu koniecznie dodać , że chałwa lniana jest produktem BEZGLUTENOWYM, NATURALNYM, WEGAŃSKIM, ROBIONYM RĘCZNIE  i przypomnieć, że jest produktem SUROWYM.

Warto pomyśleć również o swoich najbliższych, a naszych milusińskich najmłodszych nauczyć sięgania po zdrowie już od najmłodszych lat.

Dzieci uwielbiają chałwę lnianą 🙂 Szczególnie tę „ cerwoną” – czyli żurawinową 🙂 ale to oczywiście zależy od gustu podniebienia 🙂